Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do rodinných domů nebo hospodářských budov a garáží. Vrata jsou zhotovena z rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Standardně jsou vybavena zámkem s vložkou a třemi klíči, držákem pro montáž vrat a montážní sadou. Vrata se otevírají ručně a jsou připravena pro montáž pohonu.

Popis produktu


  • Křídlo vrat - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových, pozinko-vaných profilů. Výplň je tvořena ocelovým pozinkovaným trapézovým plechem - trapéz T-10, potaženým polyesterovou barvou.
  • Vrata Novum typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se dodává jedna příčka spojující stropní vodicí kolejnice. Vrata Novum nemohou mít vstupní dveře a zateplení.
  • Vrata Progress typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se dodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.
  • Vrata Komfort typizovaná - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se nedodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení a vstupní dveře v křídle.
  • Vrata Komfort Atyp dle rozměru na míru - konstrukce křídla je zhotovena z ocelových pozinkovaných profilů. K vratům se nedodává jedna příčka spojující stropní vodící kolejnice. Vrata mohou mít zateplení, vstupní dveře v křídle a ventilační mřížku.
Detaily produktu
Vnitřní strana vrat se zámkovými táhly Venkovní strana vrat s klikou Vnitřní konstrukce vrat
Rozměry Barevná škála
Rozměry Barevná škála

Technické parametry


Maximální šířka vrat (mm) 4000
Maximální výška vrat (mm) 2700
Maximální plocha vrat (m2) 10,8
Možnost umístění vstupních dveří ano
Možnost ventilační mřížky ano
Možnost zateplení ano
Možnost prosklení ano

Příslušenství (více naleznete v sekci "Příslušenství a ostatní")


Lampa s anténou LUCY B Fotočlánek MOF Kódová klávesnice a snímač karet Futuristické modulární dálkové ovládání s plovoucím kódem řady NICE WAY

Soubory ke stažení

Fotogalerie - Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

Zde nám můžete zaslat dotaz k tomuto produktu, rádi Vám obratem odpovímevratabrányploty